Зсувний дах на напівпричіп

Бездоганність функціонування механізму даху зчеплення причепа або напівпричепа залежить від якості кожної складової механізму. Це розсувна петля даху, з’єднання для розсувної петлі даху та інші елементи. Така дія як навантаження та розвантаження стає оперативною, дієвою. Практичні завдання при перевезенні вирішуються правильно. Вантажний простір – повноцінно доступний. Всі ці фактори пояснюють популярність зсувних дахів.

Система їхньої роботи – проста. Механізм надійний. Зовнішні природні явища: сніг, вітер, дощ виявляються бездіяльними. Дах тенту функціонує у потрібному режимі. Перевезений товар зберігає свій презентабельний вигляд.

Кріплення амортизатора зсувного даху

Кріплення амортизатора зсувного даху

Створюючи зсувну систему покрівлі необхідно досягти плавності та легкості її ходу. Забезпечують міцну фіксацію механізму, що відрізняється стійкістю до зношування. Правильна установка якісної системи має свій результат – високу ефективність роботи. Велике навантаження не деформує систему.

Шарнір зсувного даху

Зсувний дах сприятливо впливає на міцність конструкції тенту, так як тент кріпиться до всіх балок. При цьому всі елементи будови повинні відповідати вимогам, що пред’являються до них. Щоб не допустити помилок при виборі, звертайтеся до надійних компаній. Компанія «Комтранс Україна» пропонує якісну фурнітуру для вантажних авто, серед якої зсувний затиск для петлі даху EDSCHA, гак для зсуву для даху 3100 мм SCHMITZ та інші комплектуючі.

You may also like...