Site icon Mas Media

Як скласти самокат?

Як скласти самокат?

Відчуття легкого вітру на обличчі — це задоволення, яке доступне кожному. Щоб відчути таке задоволення, радимо купити собі чи своїй дитині самокат. До того ж, саме зараз Ви дізнаєтесь, як правильно скласти дитячий самокат чи модель для дорослого.

Коротко про конструкцію самокату

До того, як Ви розберетесь з послідовністю та правилами складання самокату, слід дізнатись, з яких частин складається цей транспортний засіб. Тож складовими частинами самокату є:

  1. Руль, який може бути Т- або Y-подібний, а також Bat-wing кермо. Кожен тип керма має свої особливості та переваги — наприклад, найзручнішим вважається Т-подібний руль, але він швидше ламається через свої конструктивні особливості, проте саме такий різновид рекомендований новачкам.
  2. Насадки на ручки самокатного керма або одним словом «грипси». Ці аксесуари мають однаковий діаметр, але відрізняються за кольором.
  3. Компресійний хомут, який має співпадати з характеристиками руля та самої компресійної системи. Хомути бувають з кріпленням на 2, 3 або 4 болти.
  4. Комплекс деталей, які забезпечують керування самокатом або просто «рульова». Даний елемент може бути інтегрований або неінтегрований.
  5. Вилка — один з елементів системи компресії, а обирається з урахуванням діаметру колеса.
  6. Колеса, які випускаються у кількох діаметрах — від 100 до 120 мм.
  7. Дека — це платформа для ніг. Часто її підбір залежить від стилю їзди та поняття зручності розміщення ніг самого користувача.

Зазвичай всі комплектуючі до самоката можна купити у форматі напівзібраного набору. Однак професіонали або любителі екстремальної їзди на самокаті віддають перевагу самостійному підбору деталей, які б повністю відповідали їхнім вимогам.

Купити самокат в інтернет-магазині можливо на сайте Freerider!

План дій зі зборки самокату

Щодо того, які етапи складання самокату існують, то план Ваших дій має бути такий:

  1. Вибір та покупка самокату.
  2. Підготовка необхідних інструментів, якими Ви будете скручувати всі кріплення деталей.
  3. Підготовка місця, де буде проходити весь процес зборки самокату.
  4. Вивчення інструкції, яка обов’язково буде наявна в комплекті з деталями самокату.
  5. Огляд деталей транспортного засобу з коробки, бо слід впевнитись, що всі комплектуючі є в наборі та не мають недоліків.
  6. Розкладання всіх деталей перед собою — це можна зробити на підлозі чи на поверхні столу.
  7. Безпосередньо збір комплектуючих самокату в одне ціле.
  8. Завершується процес збору самокату перевіркою правильності виконаних дій та надійності з’єднання деталей.

Трохи конкретики щодо процесу збору самокату

Процес вибору самокату для дитини чи для себе — це окрема тема, яка варта окремого розгляду. 

Тож Ви маєте коробку, де знаходяться деталі самокату. Радимо підготувати місце, де буде зручно виконувати процес збору транспортного засобу. Вам має бути достатньо простору для того, щоб розкласти всі деталі та власне виконувати подальші маніпуляції. Слід попіклуватися про достатнє освітлення.

Переходимо до ознайомлення з інструкцією та комплектуючими. Проте розумніше виконати огляд деталей самокату безпосередньо в магазині, де можна одразу замінити браковані деталі на нові. Але буває, що огляд деталей в магазині неможливий, тоді це слід робити безпосередньо перед зборкою транспорту воєдино, а у разі виявлення недоліків, повернути товар продавцю.

Для виконання зборки самокату Вам знадобляться певні інструменти. Стосовно того, які інструменти потрібні для складання самокату, то це можуть бути викрутки та ключі відповідного розміру. Необхідний інструментарій може бути у комплекті з деталями самокату, але завжди можна купити універсальний набір інструментів у спортивному магазині.

Деталі оглянуті, а інструменти приготовані, то слід переходити до самого процесу збору. Зручніше виконувати дану роботу, коли інструкція, інструменти та самі деталі самокату знаходяться перед Вашими очима. Такий підхід допоможе уникнути помилки під час з’єднання деталей під певним кутом та у певній послідовності, як показано на малюнку з інструкції.

Сам процес складання самокату полягає у поєднанні деталей та встановленні кріплень. Слід зауважити, що деталі не мають хитатися або знаходитись під неправильним кутом. Також не повинно бути сторонніх звуків під час обертання коліщат.

Деякі моменти експлуатації самокату

Користуватися самокатом доволі просто. Немає складнощів і в процесі зборки цього транспортного засобу. Однак у Вас є вибір — придбати готовий (складений) самокат або не складений. Також можна замовити послугу професіональної зборки самокату, що подарує відчуття впевненості у високій якості виконання роботи.

Після завершення складання самокату далеко ховати інструменти не радимо, так як Вам доведеться часто перевіряти надійність кріплень рульової стійки до платформи. Також інструменти можуть знадобитись для часткового розкладання транспортного засобу для зручного зберігання або транспортування. А якщо Вас цікавить, як скласти самокат для зручного транспортування, то не зайвим буде придбання спеціальної сумки.

Стосовно того, як зберігати складений самокат для збереження його функціональності, то рекомендації доволі прості. По-перше, слід мати ту ж саму сумку або у крайньому випадку коробку, в яку транспортний засіб був запакований. По-друге, перед тривалим зберіганням самокату, треба його почистити та помастити всі елементи з різьбленням. Також весь транспорт має бути гарно просушений. По-третє, місце для зберігання має бути сухим.

Робимо висновки

Купити зібраний самокат або довірити процес зборки професіоналу, а можливо ризикнути і виконати все самостійно — вибір за Вами. Але радимо приймати рішення з огляду на наявність досвіду подібних маніпуляцій та бажання отримати цінні навички, які знадобляться під час експлуатації самокату.

Великий вибір самокатів які можливо придбати на сайті — https://freerider.com.ua/samokaty

Exit mobile version