Цукрова депіляція

Цукрова депіляція

Сьогодні така процедура, як цукрова депіляція, має величезний попит, як у жінок, так й у чоловіків. Адже вона дозволяє видалити зайве волосся на різних ділянках тіла всього за 6-8 процедур. Цікаві факти про таку маніпуляцію та її головні особливості розглянемо далі. 

Які засоби використовуються у процесі депіляції цукровою пастою 

Перш за все, використовується цукрова паста. До її складу входять такі натуральні інгредієнти, як:

  • очищена вода;
  • цукор;
  • лимонний сік.

Крім цього, для депіляції цукровою пастою завжди потрібен зволожуючий тонік. Він проявляє антибактеріальну та протизапальну дію, сприяє регенерації шкіри, пом’якшує її.  Тонік наноситься на певну ділянку тіла перед депіляцією. 

Крім цього, на шкіру наносять тальк. Він потрібен для збору залишків вологи. Тальк також володіє антибактеріальними властивостями й підходить для всіх типів шкіри, у тому числі для схильної до подразнень. 

Після проведення цукрової депіляції завжди певна ділянка тіла обробляється косметичною водою. Це дає змогу ефективно очистити шкіру, зволожити її, провести регенерацію клітин. 

Крім цього, після епіляції на шкіру наносять лосьйон. Він заспокоює шкіру, знімає запалення, покращує регенерацію клітин. Крім цього лосьйон зміцнює судини, сприяє загоєнню ран та мікротріщин. Шкіра отримую доглянутий вигляд. 

Що потрібно зробити перед проведенням процедури 

Спеціалісти рекомендують відростити волосся на конкретній ділянці тіла, щоб його довжина складала 5-7 мм. 

Крім цього, за 1-2 дня до проведення цукрової депіляції варто відлущити зроговілі лусочки шкіри, використовуючи скраб чи жорстку мочалку. Жодних кремів, лосьйонів, дезодорантів та інших косметичних засобів не варто наносити на обрану ділянку шкіри за 3-5 днів до проведення епіляції. 

Для жінок варто планувати проведення маніпуляції на середину менструального циклу. 

Чого не слід робити

Протягом доби не слід приймати сауни, басейни, відвідати водоймища відкритого типу. Особливо забороняється приймати загар на відкритому сонці. Також після процедури, мінімум 2 доби, не варто займатися спортом, сексом. 

Протягом ще одного тижня днів після проведення зазначеної маніпуляції заборонено використовувати скраб, жорсткі мочалки для проведення звичайних гігієнічних процедур. 

Дотримання зазначених правил допоможе швидко прийти у норму шкірі на конкретній ділянці тіла. Крім цього, від дотримання цих стандартів може залежати й ефективність проведення депіляції цукровою пастою. 

You may also like...